Juno ile Astroloji Yolculukları

 

20-23 NİSAN 2018

 

Astroloji bize hem terkibimizde taşıdığımız ve etrafa yansıttığımız nitelikleri, hem de diğerlerinin enerjilerinden nasıl etkilenip, birbirimize nasıl tepki verdiğimizi anlatır. Yerin, göğün, suyun ve ateşin çocukları olarak, doğa içinde yapacağımız yolculukların yanısıra, JUNO ile birlikte kendi doğamıza da bir yolculuk yapacağız.

p1.jpg

Baharın Enerjisi Yoganın Şifası

 

28-30 NİSAN 2018

 

Tüm kış karın altında sakladıklarını yepyeni, rengarenk kıyafetleriyle karşılıyoruz çiçekleri. Yoga ve şifa ile... Şehrin kalabalığından, stresinden uzaklaşabileceğiniz, Toroslar'ın eteğinde tüm gürültü ve keşmekeşten uzak bir yoga kaçışı, şifa kavuşması. Biz sabah saatlerinden itibaren orada sizi bekliyor olacağız. Nina Dubinskaya, Samet Topuz ve Hürrem Uysal ile çemberde buluşalım...

program foto.jpg

Ses Şifası ve Meditasyon İnzivası

 

03-06 MAYIS 2018

 

Soundala Therapy’nin kurucusu ve meditasyon rehberi Rida Kiraşı ile Gong’lar, Himalaya çanakları, davullar, kristal kaseler ve birçok farklı ses şifası terapisi enstrümanları ile meditasyon kampı gerçekleştiriyoruz. Bol bol hareket, ses, sessizlik ve meditasyonla geçen 4 günümüz, glütensiz, organik yiyecekler ve Kaş’ın şahane doğası ile geçecek bir inziva. 

p3.jpg

Sara Oktay ile Nefes İnzivası

 

09-13 MAYIS 2018

 

Hepimiz biriz ve tekiz yaşam bizim birlikte yarattığımız ağın sudaki hareketi sadece... Bir olduğunuzu ancak biricik ve tek olduğunuzda farketmeye başlarız. Biricikliğimiz sadece minik farklılıklarımızdan yaşamı algılama şeklimizden gelir. Nefesimiz bedenimizdeki ücralara uğradıkça şekillenir herşey ve yaşam ağındaki yerimizde mutlu ve huzurlu oluruz . Nefesinle o ücra köşeleri aydınlatmaya farklılıklarını görüp aslında bu farklılıklarla yaşama hizmet ettiğini görmeye?! 

p5.jpg

Pınar Enginsu ile Bahar Kampı

 

17-20 MAYIS 2018

 

Oread Garden’ın sedir kokulu doğal ahşap evlerinde konaklayacak; tüm çalışmalarımızı harika bir doğanın içinde mis çiçek kokuları eşliğinde yapacağız. Tüm öğünler vejetaryen olup; bedeni ve zihni çalışmalarla uyumlayan Ayurvedik ilkeler ile tasarlanmıştır. Geleneksel yoga uygulamaları olan Mudra, Mantra ve Meditasyon üzerine yoğunlaşan bu program hem unutulmaz bir tatil hem de kişisel pratiğinizi derinleştirecek güçlü bir atölye çalışmasıdır.

p6.jpg

Neva Bozdemir ile ThetaHealing® İnziva Kampı

 

23-27 MAYIS 2018

 

Öyle bir yer düşün ki terkedilmiş, karanlık, rutubetli, yüz yıllardır kimse girmemiş. İşte o yer, zihninde karanlık bir oda. Öyle bir oda ki; içinde artık ihtiyacın olmayan ıvır zıvır bir sürü eşya. Bir adım bile atamaz hale gelmişsin ve sonunda işe yaramıyor diyerek ışığı kapatmış, kapısını da kilitlemiş, bana eyvallah demişsin. Yapmak istediğin ve YAPAMADIĞIN her ne ise o odada gizli!

MÜJDE!
Artık odaya kolaylıkla ve huzurla girebilirsin. Işığı yakarsın, etrafa bakarsın, eşyaları bir bir çıkarırsın, kalan tozu da temizler ve gıcır gıcır, tertemiz, mis kokan yeni bir yer haline getirirsin. Kim bilir ne güzellikler yaşayacaksın bu yeni yerinde?

p4.jpg

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location: Oread Garden... (Event will be in English)

p7.jpg

Fiziksel, Ruhsal ve Zihinsel Beden Detoksuyla Yaza Hazırlık

 

31 MAYIS-03 HAZİRAN 2018

 

Peaceful Weekend; doğanın içinde her gün çeşitli atölyelerle başlayıp, sohbetlere biten canlı beslenerek yenileneceğimiz bir detoks programıdır. Dört gün boyunca sağlıklı yaşam hakkında doğru bildiğimiz yanlışları konuşacağız, atölyelerde evde kullanabileceğimiz pratik uygulamalar öğreneceğiz. Günümüz koşturmacasında sağlıklı bir hayat stiline nasıl sahip olabiliriz? Vücudumuz hep zinde kalabilir mi? Neden juice içmeliyiz? Hastalıklardan gerçekten korunabilir miyiz? Zihinsel olarak günlük stresten nasıl temizleniriz? Ruhumuzu nasıl besleriz? Bilinçaltımız da olan bitenden nasıl haberdar oluruz? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz program, Oread Garden / Kaş'ta gerçekleşecektir. Yaz aylarına yaklaşırken, vücudumuzu canlandırıp, zihnimizi dinlendirerek kışın rehavetinden ve vücudumuza bıraktıklarından arınacağımız bu keyifli haftasonu hakkında sormak istedikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

p8.jpg

Fırat Tosun ile Yogalı Tatil

 

13 HAZİRAN-17 NİSAN 2018

 

Yoga pratiğimizi adım adım ilerletirken, zihinleri boşaltmaya, şehri ve stresini uzaklarda bırakmaya ve doğayla bir olmaya Kaş'a gidiyoruz. Kaşın kusursuz doğası ve Oread Garden'in huzur dolu baheçesinde 4 gün yoga pratiğimizi ilerletirken aynı zamanda Likya yolu yürüyüşleri ve Kekovanın eşsiz sularında tekne turu ile tatilimizi süslüyor olacağız..

p9.jpg

Canset Bağan ile Yoga Kampı

 

14-18 HAZİRAN 2018

 

Sakinliğin ve sadeliğin hüküm sürdüğü huzur bahçesi OGarden’da Canset Hoca ile 4 günlük program sabah meditasyonları, Likya Yolu ve orman içinde yürüyüşler, her seviyede yoga pratiğine uygun vinyasa ve budokon dersleri, gün batımında canlı müzik eşliğinde rahatlatıcı yin yoga ve yoga terapi uygulamaları, günün sonunda ise ateş başında kalplerimizi canlandıracak okumalar ve sohbetler ile dolu.

p11.jpg

Anne-Çocuk Yaz Kampı

 

04-08 TEMMUZ 2018

 

Birbirinden eğlenceli oyunlar oynayacağız. Çuval yarışı, yakartop, su savaşı, halat çekme çocuklarımızla kudurmak için birebir. Veeeee yaratıcı drama eğitmenimiz İffet Bilgin, resim öğretmenimiz Evren Mine Özyazıcı, müzik ve örf öğretmenimiz Serkan Kırmızı bizlere sanat dolu bir kamp yaşatacak. Her gece farklı bir konseptimiz olacak. Çizgi film gecesi, açık hava sineması ile çocuklar belki de ilk defa açık havada çizgifilm izleyecekler. Kostüm partisi için kostümünüzü unutmayın. Son gece Türk gecesi, Kadınlar matinesinde bol dans edip eğleneceğiz, her Türk kadının içinde bir dansöz yatar. Denize gidereceğimiz bir gün de olacak.

p12.jpg

Derya ve İsmet'le Yoga ve Çağdaş Dans

 

14-18 TEMMUZ 2018

 

“Fiziksel dayanıklılığa ihtiyacı olan herkesin zihinsel dayanıklılığa ihtiyacı vardır” Yoga asana pratiği ve dans birbirlerine benzer.Her ikisi de beden, nefes ve zihin bütünlüğünün farkındalığını geliştirir. Buradan yola çıkarak Kaş’ın güzel doğasında bol yoga ve danslı bir tatil hazırladık. Derya Çakmak ve İsmet Köroğlu'nun birlikte düzenlediği etkinlik her seviyeden katılımcıya uygundur.

p13.jpg

Berna Tunalı ile Yaratma Cesareti

 

18 TEMMUZ-22 TEMMUZ 2018

 

İnsan en çok yaratırken ve yarattığını paylaşırken mutlu olur, kendi olur. 
"YARATMA CESARETİ" Atölyesinde katılımcı, DANS, OYUNCULUK, RESİM, ÖYKÜ denemeleri ve yoga, ses, nefes, farkındalık çalışmaları ile kendisini ve yeteneklerini keşfeder. Kendisini özgürce ifade etmenin yollarını deneyimlerken ise YARATICILIĞI'nı ve özgünlüğünü keşfeder. Bu keşifler de zaten insana CESARET verir. Kendini ve hayatını yaratma cesareti ise MUTLULUK demektir...
Atölyenin bir diğer amacı da; katılımcının iletişim yeteneklerini geliştirmesi, kendini yaratıcı bir şekilde ifade etmesi, motivasyonunu artırabilmesi; zihinsel ve fiziksel rahatlama teknikleri yoluyla stres yönetimi konusunda deneyim ve bilgi kazanmasıdır.

p14.jpg

İrem Ortaç ile Yoga Kampı

 

26 TEMMUZ-29 TEMMUZ 2018

 

Kendine en son ne zaman vakit ayırdın? Belki her gün kendinle aşk yaşıyorsun, belki de hep öteliyorsun, başkalarını öne sürüyor, kendinden kaçıyorsun ..

Kendine vakit ayırmanın vakti geldi. Yazın sıcak esintisinde gel birlikte, Akdeniz'in doğasıyla iç içe, yoga ve meditasyon yaparak, dans edip, mantralar söyleyerek, yeri geldiğinde kahkahalarla denize atlayarak, yeri geldiğinde bize ait olmayanları bırakarak, kendimizle aşk yaşadığımız 4 gün geçirelim. 
Hem yoga tatili, hem de kendini şımartma tatili olsun... 
Matta görüşürüz!

p15.jpg

Özge ve Simge ile Uyanış

 

02-05 AĞUSTOS 2018

 

Nasıl ki güneş her sabah doğuyor, toprağı ısıtıyor, ani bir ahmak ıslatan bastırıyor, rüzgar çıkıyor, deniz dalgalanıyor, bazen fırtına kopuyor, ay ve yıldızlar bize bilinmez diyarların varlığını anlatıyor ve her şeye rağmen bir sonraki gün doğan güneşle he rşey yeniden başlıyorsa, doğanın bir parçası olan bizlerin hayatları da her zaman aynı rutinle ilerlemiyor..
Günlük koşturmacalarımızın içerisinde iniş çıkışların, fırtınaların ve olumsuzlukların hayatımızın bir parçası olduğunu unutuyor ve zorlanıyoruz.
Doğada her şeye rağmen mükemmel bir denge ile hayat devam ediyor. Bu muhteşem sistemin bir parçası olarak var olma nedenimizi bulmak ve hayatlarımıza bütünlüğü getirmek adına fiziki, bilgi ve enerji bedenlerimizi dengelemek için çıktığımız yolculuğumuza sizleri de davet ediyoruz.

p16.jpg

Elif Öney ile "Kurtlarla Koşan Kadınlar"

 

18-26 AĞUSTOS 2018

 

Adının Vahşi olması "Kendiliğinden"liye, sahiciliğe sadakatindendir. Ruh derken, var olan her şeyin O'ndan olduğunu bildiğimizden... Kurtlarla Koşan Kadınlar ise beni yeniden dirilten, beni ben yapan şeylerin üzerine şarkı söylememi ve düşümün peşinden koşarken kahkahalar atarak ufka doğru yönelmemi sağlayan, Clarissa P. Estes'in muhteşem kitabından aldığım esin, birlikte üzerinden geçeceğimiz keşif yüklü masallardan....

p17.jpg

Elif Özkoç ile Kutsal Yedi Kabile Şifasi ve Ateş Töreni

 

12-16 EYLÜL 2018

 

Bu sonbahar dönümü arefesinde sizi onur ve alçakgönüllülükle varoluşunuzu kutlamaya, minnetle kuvvetli bir niyeti ateş dedeye sunarak dönüştürmeye davet ediyoruz... Birlikte geçmişin bağlarını serbest bırakıp, geleceği olumlu bir tavır, bolluk ve bereket ile kucaklayalım. Kendimizi ve niyetlerimizi doğanın güçleri ile hizalayalım.
Bu inzivada kutsal yedi şifa döngüsü, ormanın ruhu, toprak ananın merhameti ve ateş dedenin vecde gelmiş enerjisi huzurunda sizleri kalp yolunuzu bulmaya ve kalp merkezinizde daha da derinleşmeye kalp ateşinizin daha da parlaması için gerekli olanı duymaya, anlamaya ve seslendirebilmeye gözlerinizde kendi muhteşem kutsallığınızı görebilmeye, kalp nuruna teslim olabilmeye, sevgide köklenmeye, kendinizi ve dünyayı yeni bir ışıkta görmeye davet ediyoruz. 

p18.jpg

Şeyma Özcan ve Evren Gönenç ile Dişiliğin Keşfi, Yoga Şifa Kampı

 

19-23 EYLÜL 2018

Yazın yerini sonbahara bıraktığı zamanlarda, Güney’in en güzel yerlerinden Kaş’ta Oread Garden’da Dişiliğin Keşfi Yoga & Şifa Kampı’nda bir araya geliyoruz! Deneyimli eğitmenler Şeyma Özcan ve Evren Gönenç, dişiliğin her boyutuyla keşfedilip kutsanacağı eşsiz bir kamp deneyimi için sizleri de oluşturacakları kadın çemberinin bir parçası olmaya davet ediyorlar. Kadınlığın farklı veçhelerini, neşeyi, ışığı, yaratıcılığı, oyunculuğu ve bilgeliği ortaya çıkarmak üzere rahmimizden kalbimize uzanmaya ve Ekinoks gününde yeni dönemin tohumlarını atmaya gidiyoruz. Bu buluşmada hem fiziksel hem de enerji bedeni üzerinde çalışacağız. Dişiliğimizin evi olan rahmimizin hem aydınlık hem de karanlık taraflarını görmeye ve ...

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location

Oread-Logo.gif

The Miracle is You

 

10-15 MAYIS 2018

 

Let’s gather once again at one of the most beautiful locations in the world, to meet ourselves profoundly, lovingly and respectfully. The experience from last years retreat has inspired us to come back and do it again, this time at an even more beautiful location